O NAS

WYSOKA JAKOŚĆ, TERMINOWOŚĆ, KOMPLEKSOWE DORADZTWO I SOLIDNOŚĆ REALIZACJI - TO NAJWAŻNIEJSZE CECHY WYRÓŻNIAJĄCE OFERTĘ NASZEJ FIRMY. 

Dbamy o czas i zadowolenie naszych Klientów. Dlatego przez cały okres współpracy dążymy do spełnienia ich wymagań i oczekiwań, doradzając najlepsze rozwiązania.Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TECHPARK Paweł Kośla w Wierzbicy pod Radomiem powstało we wrześniu 2011 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie lokalnych firm działających w branży stalowej oraz utrzymania ruchu w zakładach produkcyjnych. W 2013 roku wprowadziliśmy do oferty wysokiej jakości domy drewniane, letniskowe, altany i inne konstrukcje drewniane. Obecnie główną gałęzią rozwoju firmy jest sprzedaż oraz montaż ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych – zarówno ozdobnych modułowych i łupanych, jak i panelowych, czy betonowych.

ogrodzenia posesyjne ozdobne

Oferujemy wszelkiego rodzaju ogrodzenia ozdobne, łupane, modułowe, ogrodzenia stalowe i panelowe, siatkę leśną i plecioną, konstrukcje stalowe, a w tym konstrukcje schodów, poręczy i podestów technicznych, krat, elementów konstrukcyjnych maszyn.

W ramach kooperacji wykonujemy obróbkę skrawaniem, części maszyn wraz z obróbką cieplną i mechaniczną nawet w skomplikowanych procesach wytwórczych. Świadczymy usługi spawalnicze w tym: spawanie stali węglowych, nierdzewnych i aluminium (metoda 111, 135, 141), malowanie stali metodą natryskową, renowację ogrodzeń, bram i innych konstrukcji stalowych.

SPRZEDAJEMY DREWNIANE DOMKI LETNISKOWE I INNE KOMPAKTOWE BUDYNKI O NAJRÓŻNIEJSZYM PRZEZNACZENIU.RYNEK SIĘ ZMIENIA, WIĘC NIEUSTANNIE SIĘ DOSKONALIMY, ABY SPROSTAĆ JEGO WYMAGANIOM.

Stworzyliśmy zespół fachowców, którzy dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu zapewniają naszym Klientom wysokiej jakości rozwiązania oraz specjalistyczne porady dotyczące ogrodzeń, domków drewnianych i wszelkich innych zagadnień związanych z branżą, w której działamy. Stale jesteśmy na bieżąco ze wszelkimi nowinkami technologicznymi, które staramy się wprowadzać do naszej oferty. Proponujemy stawki odpowiednie do jakości naszych usług, co pozwala zapewnić nam uznanie wśród Klientów i skutecznie konkurować na rynku.

drewniany domek letniskowy